Prawdy i mity

Zdobyliśmy spore doświadczenie w branży ponieważ pozycjonujemy strony internetowe od wielu lat. Wciąż się rozwijamy, wprowadzamy nowe metody i staramy się udoskonalać obecne. Wykonujemy naszą pracę ze szczególną dokładnością i poszerzamy swoją wiedzę. Właśnie dzięki naszemu podejściu do pracy i umiejętnościom nasze działania przynoszą ogromne i przede wszystkim długoterminowe efekty. Staramy się być najlepszą firmą pozycjonującą strony www w Polsce a od lat jesteśmy w czołówce. Prawie wszystkie strony naszych klientów znajdują się na 1 stronie w Google a nasza strona jest również na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce. Wielu naszych klientów trafia do nas z polecenia ale również wielu rezygnuje z dotychczasowych, często nie uczciwych firm zajmujących się pozycjonowaniem i wybiera Position 1 !

 

Prawdy i mity o pozycjonowaniu – radzimy na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy pozycjonującej strony internetowe.

 

Prezentujemy podstawowe błędy, przed którymi należy się przestrzegać przy wyborze firmy która ma "Nas" pozycjonować w wyszukiwarkach Google

 

Position1 – najlepsza firma pozycjonująca strony internetowe w Polsce! Obalamy mity o pozycjonowaniu. Zobacz, jakie działania „pozycjonujące” szkodzą Twojej stronie.


Przy wyborze firmy zajmującej się pozycjonowaniem powinniśmy sugerować się wyłącznie ceną

 

Position1 – najlepsza firma pozycjonująca strony internetowe w Polsce! Obalamy mity o pozycjonowaniu. Zobacz, jakie działania „pozycjonujące” szkodzą Twojej stronie.

MIT

Nie może tak być, ponieważ niskie ceny nijak mają się do świadczonych usług. Na wielu forach dyskusyjnych, w poradnikach itp. radzą, by dobierając firmę, która oferuje pozycjonowanie stron www kierować się portfolio, referencjami, a także przykładowymi wynikami. Pozycjonowanie jest taką samą inwestycją jak np. reklama w telewizji, jeśli spot będzie krótki, mało zachęcający i zrobiony „po kosztach” nikogo nie zachęci do skorzystania z usługi.


 Pozycjonowanie nie przynosi efektów marketingowych

MIT

Pozycjonowanie Państwa stron www poprawia wizerunek firmy, ponieważ klient uznaje ją za wiarygodną z racji tego, iż większość z nas uważa, że wyszukiwarka GOOGLE wyświetla najbardziej odpowiedni wynik, co za tym idzie automatycznie liczba klientów wzrasta.


Pozycjonowanie stron internetowych to ograniczenie do wyszukiwarki GOOGLE

Position1 – najlepsza firma pozycjonująca strony internetowe w Polsce! Obalamy mity o pozycjonowaniu. Zobacz, jakie działania „pozycjonujące” szkodzą Twojej stronie.

PRAWDA

Statystki wykazują, że obecnie 94,71 % użytkowników korzysta w wyszukiwarki GOOGLE.


  Pozycjonowanie = linki sponsorowane

MIT

Linki sponsorowane to nic innego jak płatne wyniki w GOOGLE, gdzie osoba zlecająca reklamę musi płacić za każde kliknięcie w link, czyli nie trudno zgadnąć, że jeśli ktoś „życzliwy” kliknie kilkakrotnie na naszą firmę, to małe szanse, że trafimy do sporej liczby odbiorców. Z kolei pozycjonowanie to bezpłatny wynik (liczba wejść jest nieograniczona), gdzie nie macie Państwo dodatkowych kosztów poza miesięczną opłatą, która jest niezmienna przez cały okres trwania umowy.


 Pozycje serwisów wwww GOOGLE ulegają zmianie

Position1 – najlepsza firma pozycjonująca strony internetowe w Polsce! Obalamy mity o pozycjonowaniu. Zobacz, jakie działania „pozycjonujące” szkodzą Twojej stronie.

 

PRAWDA

Algorytm GOOGLE jest cały czas udoskonalany, konkurencja również pozycjonuje, dlatego pozycje mogą ulegać zmianom o czym nasza firma co miesiąc informuje w raportach na których jest jasno pokazane jak wygląda pozycja Państwa firmy w GOOGLE i za co płacicie.


 To co znajduje się na stronie internetowej nie ma wpływu na pozycjonowanie

MIT

Niezwykle ważne w pozycjonowaniu jest to co znajduje się na stronie internetowej, treści itd. Muszą być w niej zawarte między innymi słowa kluczowe, czym odpowiednio się zajmiemy tak, by Państwa firma osiągała najlepsze wyniki.


 Efekty pozycjonowania nie przychodzą od razu

PRAWDA

W procesie pozycjonowania stron www należy być cierpliwym. Pozycjonując dość agresywnie, pierwsze efekty można zaobserwować już po 14-20 dniach, ale nie są to efekty stałe i GOOGLE szybko to wychwyci. Na stabilne efekty w niektórych przypadkach należy poczekać nieco dłużej. Nawet najlepsza firma pozycjonująca strony internetowe w Polsce nie może zapewnić natychmiastowych efektów.


 Jeśli uzyskamy efekt, pozycjonowanie serwisów www można zaprzestać

MIT

W procesie pozycjonowania najważniejsza jest systematyka oraz ciągłość, w momencie, gdy przestajemy pozycjonować stronę w GOOGLE, zaczyna ona automatycznie spadać w wynikach wyszukiwania, a jest to związane między innymi  algorytmem GOOGLE, a także z innymi serwisami www, które są pozycjonowane przez konkurencję.

__________________________________________________________________________________________________________________________

 

Ważne zagadnienia 

 Optymalizacja stron – dostosowanie (zoptymalizowanie) treści, kodu oraz grafik strony internetowej lub całego serwisu (witryny), pod określonym kątem. Optymalizację witryny można podzielić na optymalizację kodu, optymalizację treści oraz grafik.

W przypadku większości popularnych programów do zarządzania treścią (CMS) optymalizację treści można przeprowadzić z ich poziomu. Optymalizacja kodu wymaga najczęściej ingerencji w kod źródłowy skryptów.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_stron

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 Google Analytics: umożliwia pomiar zwrotu z inwestycji w reklamę, a także śledzenie obiektów Flash, plików wideo oraz witryn statystyki różnych kanałów.

 http://www.google.pl/intl/pl/analytics/

 

 

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (ang. search engine optimization, SEO; zwana także pozycjonowaniem) – procesy zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych. Proces pozycjonowania jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego. Pozycjonowanie opiera się na ciągłym poznawaniu mechanizmów rządzących wyszukiwarkami i dostosowywaniu kodów serwisów internetowych do aktualnych algorytmów wyszukiwarek w celu poprawienia pozycji danego serwisu na liście wynikowej.

W polskiej nomenklaturze branżowej dominuje rozróżnienie między pozycjonowaniem (ang. off-page) a optymalizacją stron (ang. on-page), choć często wyrażenia te mogą być używane zamiennie. Pierwszy z terminów odnosi się do działań prowadzonych poza docelową witryną (np. Link building), zaś optymalizacja w takim kontekście oznacza działania prowadzone bezpośrednio na stronie internetowej (wpływające na jej budowę, treść i strukturę).

Szczególną rolę w procesie pozycjonowania stron odgrywają media społecznościowe takie jak Google+, Facebook, Twitter, które są zintegrowane zazwyczaj z daną stroną internetową.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowyc

 


Position1 – najlepsza firma pozycjonująca strony internetowe w Polsce! Obalamy mity o pozycjonowaniu. Zobacz, jakie działania „pozycjonujące” szkodzą Twojej stronie.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

OPEN


2.10/00080/2017

RIS
OPEN

PIFS

P T

Oferta: firma numer 1 w pozycjonowaniu, firma pozycjonująca strony internetowe, firma pozycjonujące strony internetowe lodz, firmy pozycjonujące strony internetowe lodz, firmy pozycjonujące strony internetowe w lodzi, firmy pozycjonujące strony internetowe w polsce, firmy pozycjonujące strony internetowe warszawa, firmy pozycjonujące strony www, jaka jest najlepsza firma pozycjonująca, jaka jest najlepsza firma pozycjonująca strony www, jaka jest najlepsza firma pozycjonująca w lodzi, jaka jest najlepsza firma pozycjonująca w polsce, jaka jest najlepsza firma pozycjonująca strony internatowe, lista firm pozycjonujących strony internetowe, lodz firma pozycjonująca strony www, najlepsza firma pozycjonerska w polsce, najlepsza firma pozycjonujaca strony internetowe w lodzi, najlepsza firma pozycjonująca strony internetowe w polsce, najlepsza firma pozycjonująca w łodzi, najlepsza firma pozycjonujące strony internetowe, najlepsza firma pozycjonujące strony internetowe w polsce, numer 1 w pozycjonowaniu, pomoc w przypadku filtrow, pozycjonowanie, pozycjonowanie lodz, pozycjonowanie seo lodz, pozycjonowanie serwisów www, pozycjonowanie serwisów www lodz, pozycjonowanie sklepu internetowego, pozycjonowanie sklepu internetowego lodz, pozycjonowanie stron, pozycjonowanie stron cena lodz, pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie stron lodz

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.